Preskočiť na obsah
Silvia Bogdányová

Financie a poistenie

Silvia Bogdányová

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Obec
Tvrdošovce
Od roku
2018
IČO
43 577 008

Silvia Bogdányová

Slobodné povolanie (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
941 10 Tvrdošovce
Na trhu od
4. decembra 2018
IČO
43 577 008
Právna forma
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Podnikanie v číslach

7
rokov na trhu
2018
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Silvia Bogdányová

Silvia Bogdányová – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Tvrdošovce. Podniká od 4. decembra 2018.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Základné údaje

Obchodné meno
Silvia Bogdányová
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO
43 577 008
Dátum vzniku
4. decembra 2018
Miesto podnikania
941 10 Tvrdošovce
Register finančných agentov a finančných poradcov
Národná banka Slovenska, vložka č. 272139
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Silvia Bogdányová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Finančné sprostredkovanie (poradenstvo)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Silvia Bogdányová?

Miesto podnikania je v obci 941 10 Tvrdošovce.

Čím sa Silvia Bogdányová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Aké je IČO – Silvia Bogdányová?

IČO je 43 577 008.

Odkedy podniká Silvia Bogdányová?

Podnikanie začalo 4. decembra 2018. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Silvia Bogdányová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese silvia-bogdanyova-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.